Всі моі друзі, батьки і друзі батьків дивилися з радістю мультфільми «ЯК КОЗАКИ…», «ЕНЕЇДА», і зараз вже мої діти з задоволенням переглядають ці мультфільми. Режисером ціє
украінськоі анімаціі був
—————————————————————————————————-
ВОЛОДИМИР АВКСЕНТІЙОВИЧ ДАХНО,
чий день народження ми святкуємо 7 березня:).
“відзначив 81 рік від дня народження Володимира Авксентійовича Дахна святковим логотипом. На головній сторінці пошукового сервісу було розміщено дудл у вигляді козаків — героїв мультфільмів із циклу «Все про козаків». Ukrainian people magazine.
—————————————————————————————————-
Тож згадаємо цього видатного українця
, гарну «делікатну, привітну і життєрадісну людину з гарним почуттям гумору.» Та весь колектив Творчого об’єднання при «КИЇВНАУКФІЛЬМ» – «Цеху української мультиплікації». Які подарували нам неймовірні твори мультиплікаційного мистецтва: ЛІКАР АЙБОЛИТЬ, ОСТРІВ СКАРБІВ, ПРИГОДИ КАПІТАНА ВРУНГЕЛЯ, тощо.
Були спроби відновити права , навіть деякі судові кейси розгядались , але на скільки я памятаю, це не відновило права авторів.
Детальна стаття про Володимира Дахна викладена і створена #ukrainianmagazinediaspora
Тож процвітаємо і прославляємо Україну. 
Працюйте з професіоналами.